Kullanıcı Adı
Şifre
  |  ?
ETKİNLİKLER / DUYURULAR
Lütfen Dikkat

PROJE YÜKLEME HAKKINDA

1)   Başvuru sırasında yoğunluktan ötürü mağdur olunmaması için yarışma üyeliğinin en geç  19 Mart Pazartesi gününe kadar tamamlanması ve yarışma projelerinin en geç 23 Mart Cuma günü 15:00’ kadar yüklenmeye başlanması önerilmektedir. Sizlere vaktinde yardımcı olabilmemiz için yaşanabilecek yükleme problemlerinin tasarim@immib.org.tr’ye en geç 23 Mart Cuma 16:30’a kadar bildirilmesini rica eder, daha önce problemi bildirilmeyen ve 17:30’dan sonra yapılmak istenen proje yüklemelerinin kabul edilmeyeceğini bilgilerinize arz ederiz.

2)   Video/Animasyon yüklemede sorun yaşayan üyelerimiz videolarını wetransfer yolu ile tasarim@immib.org.tr adresine proje ismi ile gönderebilirler.

3)   Yoğunluk sebebi ile proje paftalarını yüklemekte sıkıntı çeken üyelerimiz önce 1. Paftalarını yükleyip başvurularını kaydetmelerini daha sonra düzenle kısmına girerek 2. Ve 3. Paftalarını yüklemelerini öneririz.

4)   Başvuru kısmında doldurulması gereken proje açıklamalarına ilişkin metinlerin öncelikle Word formatında hazırlanması ve kopyala-yapıştır yolu ile başvuru ekranına yapıştırılarak doğruluğunun kontrol edilmesi önerilmektedir. Başvuru ekranı üzerinden yapılacak çalışmalar sistemin başvuruyu kabul etmemesi durumunda silinebilir.

5)   Fotoğraf ve pafta yüklemede sorun yaşıyorsanız  lütfen hazırladığınız imajların ölçü ve formatlarının doğruluğunu şartname üzerinden kontrol ediniz.

6)   Herhangi bir problem ile karşılaştığınızda lütfen yardım istemekten çekinmeyin. tasarim@immib.org.tr / 0212 454 08 86